Albánie - Durrës - AS Hotel 4* (Albanian Star) senioři55+ JARO

Albánie - Durrës - hotel AS 4*

 

Durrës (Drač)

Drač jako bývalé hlavní město Albánie upoutá svou pohnutou historií. V současné době je hlavním přístavním městem, snadno dostupným z letoviska i veřejnou dopravou. Letovisko na Dračské riviéře leží jižně od centra města a čisté písečné pláže této části jaderského pobřeží jsou velmi oblíbené nejen mezi turisty, ale i obyvateli hlavního města Tirany, které je odtud vzdáleno 40 km. 

CENA ZÁJEZDU ALBÁNIE 55+ ZAHRNUJE:

 • leteckou dopravu Praha - Tirana - Praha včetně všech poplatků 
 • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji ve 4* hotelu AS*
 • polopenzi formou bufetu včetně vody a vína 
 • transfer v místě pobytu: letiště – hotel – letiště

 

AKCE!!! plná penze za cenu polopenze, nebo pokoje s výhledem na moře!

platí pro termíny 16.6.-23.6.2016,  nebo 19.9.-26.9.2016

 

* změna hotelu vyhrazena

 

NAVÍC K CENĚ ZÁJEZDU ALBÁNIE 55+ ZDARMA:

 • přípitek na uvítanou
 • lehátka a slunečník na hotelové pláži
 • promítání dokumentárního snímku o Albánii
 • nadstandardní delegátská péče 55+ / náš delegát je stále s Vámi

 

PŘIOBJEDNEJTE SI TAKÉ:

 • cena pro první a druhou osobu mladší 55 let ve 2 lůžkovém pokoji, která necestuje s jinou osobou 55 let a více, odpovídá ceně za osobu 55+ v jednotlivých termínech s příplatkem 2 500,-Kč/pobyt/osoba
 • druhá osoba dítě (2-12,99 let) ve 2 lůžkovém pokoji nemá nárok na slevu z ceny
 • možnost si dokoupit plnou penzi s příplatkem 1 880,-Kč/osoba/7nocí
 • infant do 2 let života (0-1,99let) platí pouze za letištní taxy ve výši 990,-Kč, avšak cestuje bez nároku na hotelové lůžko a sedačku v letadle
 • cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu: 325,-Kč/osoba do 69 let, 775,-Kč/osoba od 70 let
 • doba pobytu každého klienta činí 7 nocí
 • fakultativní výlety - aktuální nabídka a ceny na místě u delegáta, orientační nabídky viz. leták
 • svoz z/na Letiště Václava Havla

 

Zájezdy do Albánie v rámci programu Dovolená pro seniory jsou zajišťovány leteckou společností Smart Wings. Smart Wings je přepravce létající pro společnost Travel Service, která je součástí Icelandair Group. Přeprava je zajišťována letadly typu Boeing 737-400 a Boeing 737-800.

 

Palubní zavazadla

Cestující si může vzít na palubu jedno zavazadlo. Váha tohoto příručního zavazadla nesmí přesáhnout 5 kg a součet jeho rozměrů nesmí přesáhnout 115 cm (např. 55 x 40 x 20 cm). Přepravce má právo zkontrolovat váhu a rozměry. Příruční zavazadla cestujícího nesmí obsahovat určité položky, jako např. zbraně, předměty s ostrými špičkami nebo hranami apod. Tekutiny a gely musí být v baleních do 100 ml. Bližší informace v přepravních podmínkách.

Cestující je oprávněn převážet zavazadlo uložené v nákladním prostoru, neboli odbavené zavazadlo. Tato zavazadla mají formu kufrů nebo jiného vhodného balení zajišťujícího bezpečný převoz. Hmotnost odbaveného zavazadla musí vyhovovat limitu 15 kg povolenému každému cestujícímu a nesmí být větší než 80 x 120 cm. Cestující, kteří cestují společně, mohou mít jedno zavazadlo, jehož hmotnost nepřesahuje 30 kg.

 

Letecká přeprava – obecné podmínky

Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Předběžné odletové časy jsou uvedeny na webových stránkách u jednotlivých destinací a jejich termínů. Platné časy odletu a příletu jsou uvedeny v pokynech na cestu.

Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení Vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.

Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i jen několik hodin před odletem. Cestovní kancelář tyto změny nemůže ovlivnit. V případech, kdy letecká společnost případnou změnu času oznámí, jsou všichni klienti informováni na kontaktech uvedených v cestovní smlouvě. Prosím mějte v den odletu a příletu zapnutý Váš mobilní telefon, aby bylo možné se s Vámi telefonicky spojit.

Letecká společnost odbavuje na základě jmenného seznamu zaslaného cestovní kanceláří. Odbaveni budete na základě předložení svého cestovního dokladu.

U leteckých zájezdů je první a poslední den určen k přepravě klientů do cílové destinace, nikoli k vlastní rekreaci.

 

Hotel  Albanian Star (AS Hotel) 4*

Moderní hotel má ideální polohu přímo u prostorné písečné pláže Golem. Od letiště v Tiraně je vzdálen cca 40 km a 11 km nebo 15 minut autobusem od centra města Durrës s archeologickými památkami.

Hotel

V rámci hotelu naleznete vybavení a servis:127pokojů, recepce, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, trezor na recpeci (zdarma), restaurace, bar, venkovní bazén (lehátka zdarma), parkoviště, posilovna (zdarma), masáže (za poplatek), směnárna, obchůdek se suvenýry, konferenční místnost, okolí hotelu přímo vybízí k relaxačním procházkách podél moře.

Pokoje

hotel svým klientům nabízí elegantně vybavené 2-3 lůžkové pokoje. Vybavení pokoje: koupelna/WC (vana nebo sprcha), telefon, trezor, minilednička, TV, topení/klimatizace, fén, minibar na vyžádání (za poplatek).

Pláž

hotel je situován přímo u soukromé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky jsou na pláži před hotelem k využití zdarma. Možnost využití prostoru pro beach volejbal, centrum vodních sportů nabízí vodní lyže, šlapadla, jízdy na banánu a parasailing (za poplatek).

 

 

Adresa hotelu AS (Albanian Star)4*

Rr. Kompleksit, (SH4) Plepa-Golem,
Golem, Durrës, Albánie

 

Stránky hotelu v angličtině: http://www.harmonia-hotels.com/hotel-as.html

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg mapa.jpg vylety.jpg

Objednávkový formulář
: *
: *
: *
: *
:
:
:
: *
: *
: *
: *
:
: **
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné
** - Pro jiný počet osob kontaktujte pobočku