Albánie - Vlorë - Hotel Regina 3+* senioři55+ JARO

Albánie - Durrës - Regina 3*

 

Vlora (Vlorë)

Jižní albánské pobřeží od Vlory až po Sarandu je lemováno malebnými plážemi s čistou tyrkysovou vodou, romantickými zátokami a přírodními scenériemi. Vlora je po Durrësu druhým největším přístavním městem v Albánii, které můžete navštívit hotelovou lodí či transferem.

CENA ZÁJEZDU ALBÁNIE 55+ ZAHRNUJE:

 • leteckou dopravu Praha - Tirana - Praha včetně všech poplatků
 • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji ve 3+* hotelu Regina*
 • polopenzi formou bufetu včetně vody a vína 
 • transfer v místě pobytu: letiště – hotel – letiště

 

* změna hotelu vyhrazena

 

 NAVÍC K CENĚ ZÁJEZDU ALBÁNIE 55+ ZDARMA:

 • přípitek na uvítanou
 • lehátka a slunečník na hotelové pláži
 • promítání dokumentárního snímku o Albánii
 • nadstandardní delegátská péče 55+ / náš delegát je stále s Vámi

 

PŘIOBJEDNEJTE SI TAKÉ:

 • cena pro první a druhou osobu mladší 55 let ve 2 lůžkovém pokoji, která necestuje s jinou osobou 55 let a více, odpovídá ceně za osobu 55+ v jednotlivých termínech s příplatkem 2 500,-Kč/pobyt/osoba
 • druhá osoba dítě (2-12,99 let) ve 2 lůžkovém pokoji nemá nárok na slevu z ceny
 • možnost si dokoupit plnou penzi s příplatkem 1 880,-Kč/osoba/7nocí
 • hotel disponuje omezeným počtem jednolůžkových pokojů, proto doporučujeme včasnou rezervaci
 • infant do 2 let života (0-1,99let) platí pouze za letištní taxy ve výši 990,-Kč, avšak cestuje bez nároku na hotelové lůžko a sedačku v letadle
 • cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu: 325,-Kč/osoba do 69 let, 775,-Kč/osoba od 70 let
 • doba pobytu každého klienta činí 7 nocí, doobjednání prodloužení pobytu je možné formou přiobjednání dalšího turnusu se slevou 1 000,-Kč/osoba
 • fakultativní výlety - aktuální nabídka a ceny na místě u delegáta, orientační nabídky viz. leták
 • svoz z/na Letiště Václava Havla

 

Enter Air (ICAO kód společnosti: ENT) je největší polská charterová letecká společnost a druhá největší charterová letecká společnost v regionu střední a východní Evropy. Patří mezi nejlepší dopravce v regionu, což dokazují prestižní ceny, které každoročně získává.

Přejeme Vám pohodový let s Enter Air. Více info na www.enterair.pl.

 

Palubní zavazadla

Cestující si může vzít na palubu jedno zavazadlo. Váha tohoto příručního zavazadla nesmí přesáhnout 5 kg a součet jeho rozměrů nesmí přesáhnout 115 cm (např. 55x40x20 cm). Přepravce má právo zkontrolovat váhu a rozměry. Příruční zavazadla cestujícího nesmí obsahovat určité položky, jako např.zbraně, předměty s ostrými špičkami nebo hranami apod. Tekutiny a gely musí být v baleních do 100 ml. Bližší informace v přepravních podmínkách.

Cestující je oprávněn převážet zavazadlo uložené v nákladním prostoru, neboli odbavené zavazadlo. Tyto zavazadla mají formu kufrů nebo jiného vhodného balení zajišťujícího bezpečný převoz. Hmotnost odbaveného zavazadla musí vyhovovat limitu 20kg povolenému každému cestujícímu a nesmí být větší než 80 x 120 cm. Cestující, kteří cestují společně, mohou mít jedno zavazadlo, jehož hmotnost nepřesahuje 32 kg.

 

Letecká přeprava – obecné podmínky

Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Předběžné odletové časy jsou uvedeny na webových stránkách u jednotlivých destinací a jejich termínů. Platné časy odletu a příletu jsou uvedeny v pokynech na cestu.

Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení Vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.

Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i jen několik hodin před odletem. Cestovní kancelář tyto změny nemůže ovlivnit. V případech, kdy letecká společnost případnou změnu času oznámí, jsou všichni klienti informováni na kontaktech uvedených v cestovní smlouvě. Prosím mějte v den odletu a příletu zapnutý Váš mobilní telefon, aby bylo možné se s Vámi telefonicky spojit.

Letecká společnost odbavuje na základě jmenného seznamu zaslaného cestovní kanceláří. Odbaveni budete na základě předložení svého cestovního dokladu.

U leteckých zájezdů je první a poslední den určen k přepravě klientů do cílové destinace, nikoli k vlastní rekreaci.

 

Hotel  Regina 3+* 

Hotel je situovaný cca 13 km od města Vlora na jihozápadě Albánie. Leží ve svahu s krásným panoramatickým výhledem přímo na Jaderské moře a Vlorskou zátoku, jen několik metrů od vlastní pláže Radhime. Relaxovat můžete na balkoně svého pokoje nebo na prostorné sluneční terase s lehátky a slunečníky.

Hotel vypravuje lodní nebo autobusové transfery do blízkého města Vlora, většinou v odpoledních hodinách s návratem před večeří.

Vybavení pokojů

hotel svým klientům nabízí 2-3 lůžkové pokoje. Vybavení pokoje: balkón, koupelna se sprchou, WC, minilednička, satelitní TV, topení/klimatizace, telefon, fén, trezor (ve většině pokojů a zdrama), minibar na vyžádání (za poplatek).

Vybavení hotelu

hotel nabízí 50 klimatizovaných pokojů, recepce, Wi-Fi připojení ve společenských prostorech, restaurace, bar, sluneční terasa u které jsou lehátka k využití zdarma.

Pláž

hotel je situovaný přímo nad soukromou písečnou pláží Radhime, na kterou se schází od hotelu po lávce, viz foto v galerii. Na této pláži pod hotelem naleznete pozvolný vstup do moře, lehátka a slunečníky jsou zdarma

 

 

Adresa hotelu Regina

 

SH8, Radhimë, Albánie
 

Stránky hotelu v angličtině: http://hotelregina.al/en/

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg mapa.jpg vylety.jpg

Objednávkový formulář
: *
: *
: *
: *
:
:
:
: *
: *
: *
: *
:
: **
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné
** - Pro jiný počet osob kontaktujte pobočku