Andalusie - Costa del Sol - VIK Gran Hotel Costa del Sol 4* senioři 55+ PODZIM

VIK Gran Hotel Costa del Sol

 

Je jen málo míst na světě, kde se můžete přesouvat mezi různými kulturami, tradicemi a přírodními úkazy v rámci jedné jediné dovolené. Andalusie takové místo je. Dopoledne jste na pláži a vaše nohy omývají teplé vody Středozemního moře, odpoledne se můžete procházet po horských stezkách pohoří Sierra Nevada nebo dokonce i lyžovat.

Jindy se kocháte pohledem na římské mozaiky a za chvíli na arabesky paláce Alhambra v Granadě. Polopoušť, prudké strže, pískovcové skály, jezera, dlouhé lány vinic, skalnaté pobřeží bičované oceánem, široké pláže, na kterých se prohání andaluské koně. To je ta pravá Andalusie. Místo, které navždy zůstane ve vašich vzpomínkách.

 

Pobřeží Costa del Sol neboli Slunečné pobřeží je 300 kilometrů písčitých pláží a smaragdově zbarvené, průzračné moře. To tvoří u výběžků Sierry Nevady a Sierry Blanky tiché zálivy střežené skalami. Jsou zde desítky kilometrů rybářských vísek a městeček s bílými kostelíky a uzounkými uličkami, hotelů, penziónů, restaurací a stánků s ovocem.

 

CENA ZÁJEZDU COSTA DEL SOL 55+ ZAHRNUJE:

 • leteckou dopravu Praha - Málaga - Praha včetně všech poplatků 
 • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji ve 4* hotelu VIK Gran Hotel Costa del Sol *
 • polopenzi formou bufetu včetně vody a vína
 • transfer v místě pobytu: letiště – hotel – letiště 

 

* změna hotelu vyhrazena

 

NAVÍC K CENĚ ZÁJEZDU COSTA DEL SOL 55+ ZDARMA:

 • procházka s delegátem po okolí
 • přípitek na uvítanou
 • promítání dokumentárního snímku o Andalusii
 • nadstandardní delegátská péče 55+ / náš delegát je všude s Vámi

 

PŘIOBJEDNEJTE SI TAKÉ:

 • cena pro první a druhou osobu mladší 55 let ve 2 lůžkovém pokoji, která necestuje s jinou osobou 55 let a více, odpovídá ceně za osobu 55+ v jednotlivých termínech s příplatkem 2 500,-Kč/osoba/pobyt
 • druhá osoba dítě (2-12,99 let) ve 2 lůžkovém pokoji nemá nárok na slevu z ceny
 • možnost si dokoupit plnou penzi za příplatek 1 880,-Kč/osoba 
 • hotel disponuje omezeným počtem jednolůžkových pokojů, proto doporučujeme včasnou rezervaci
 • infant do 2 let života (0-1,99 let) platí pouze za letištní taxy ve výši 990,-Kč, avšak cestuje bez nároku na hotelové lůžko a sedačku v letadle
 • cestovní pojištění léčebných výloh včetně připojištění proti stornu: 325,-Kč/osoba do 69 let, 775,-Kč/osoba od 70 let
 • doba pobytu každého klienta činí 7 nocí, doobjednání prodloužení pobytu je možné formou přiobjednání dalšího turnusu se slevou 1 000,-Kč/osoba
 • fakultativní výlety - aktuální nabídka a ceny na místě u delegáta, orientační nabídka viz. leták
 • svoz z/na Letiště Václava Havla

 

 

Enter Air je největší charterová společnost v Polsku a druhá největší ve střední a východní Evropě. Tato společnost létá do nejpopulárnějších prázdninových letovisek v Evropě, Africe i Asii a přeprava je zajišťována letadly typu Boeing 737-400 a Boeing 737-800. Enter Air je držitelem certifikátu bezpečnosti a kvality v souladu s nejvyššími evropskými standardy.

 

Palubní zavazadla

Cestující si může vzít na palubu jedno zavazadlo. Váha tohoto příručního zavazadla nesmí přesáhnout 5 kg a součet jeho rozměrů nesmí přesáhnout 115 cm (např. 55x40x20 cm). Přepravce má právo zkontrolovat váhu a rozměry. Příruční zavazadla cestujícího nesmí obsahovat určité položky, jako např.zbraně, předměty s ostrými špičkami nebo hranami apod. Tekutiny a gely musí být v baleních do 100 ml. Bližší informace v přepravních podmínkách.

Cestující je oprávněn převážet zavazadlo uložené v nákladním prostoru, neboli odbavené zavazadlo. Tyto zavazadla mají formu kufrů nebo jiného vhodného balení zajišťujícího bezpečný převoz. Hmotnost odbaveného zavazadla musí vyhovovat limitu 20 kg povolenému každému cestujícímu a nesmí být větší než 80 x 120 cm. Cestující, kteří cestují společně, mohou mít jedno zavazadlo, jehož hmotnost nepřesahuje 32 kg.

 

 

Hotel VIK Gran Hotel Costa del Sol 4*  

Hotel vyniká zejména svou perfektní polohou přímo u pláže Středozemního moře, od které je vzdálen pouze několik metrů. Hotel je situován zároveň u klidné promenády poblíž letoviska La Cala de Mijas, kde naleznete spoustu obchodů a restaurací.

 

Vybavení hotelu

hlavní předností tohoto hotelu je jeho poloha, neboť se nachází přímo u promenády a dlouhé písčité pláže Středozemního moře. Hotel má k dispozici 302 pokojů, venkovní bazén, terasy na slunění s lehátky, restaurace, bar, recepce, Wi-Fi připojení (zdarma).

 

Pokoje

hotel svým klientům nabízí 2-3 lůžkové pokoje, které jsou komfortně vybaveny a všechny disponují balkony vybízejícími k příjemným večerním posezením doprovázeným šuměním moře. Vybavení pokoje: balkón, telefon, trezor (za poplatek), minilednička, TV, topení/klimatizace, koupelna s WC, fén.

 

 

Pláž

hotel je ideální pro milovníky koupání a slunění, díky své vynikající poloze přímo u pláže. Veřejná písečná pláž nabízí svým klientům lehátka a slunečníky za poplatek. V okolí je také možnost občerstvení (minimarket, restaurace), vč. hotelového baru, který je součástí pláže.

 

 

Adresa hotelu VIK Gran Hotel Costa del Sol ****

Urbanización La Butibamba, s/n,
29649 La Cala de Mijas, Španělsko

 

Stránky hotelu v angličtině: https://www.vikhotels.com/en/vik-gran-hotel-costa-del-sol-costa-del-sol.html

 

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg 22.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg 26.jpg 27.jpg 28.jpg 29.jpg 30.jpg 31.jpg 32.jpg 33.jpg 34.jpg 35.jpg 36.jpg 37.jpg 38.jpg 39.jpg vylety.jpg

Objednávkový formulář
: *
: *
: *
: *
:
:
:
: *
: *
: *
: *
:
: **
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné
** - Pro jiný počet osob kontaktujte pobočku