Sardínie-Hotel Horse Country Resort Congress & SPA 4* senioři55+ PODZIM

Sardínie - hotel Horse Country Resort

 

 

Ostrov Sardínie je jako stvořený pro celoroční dovolenou, láká svou panensky nedotčenou přírodou, bohatstvím podmořského života, jedinečnými plážemi, ale i atmosférou, kterou vytváří tradice sardského lidu, které sahají hluboko do historie a směs nádherných vůní a barev zdejší flóry. 

 

CENA ZÁJEZDU SARDÍNIE 55+ ZAHRNUJE:

 • leteckou dopravu Praha - Cagliari - Praha včetně všech poplatků
 • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji ve 4*- 3* hotelu Horse Country Resort Congress & SPA*
 • polopenzi formou bufetu včetně vody a vína 
 • transfer v místě pobytu: letiště – hotel – letiště

 

* změna hotelu vyhrazena

 

 NAVÍC K CENĚ ZÁJEZDU SARDÍNIE 55+ ZDARMA:

 • přípitek na uvítanou
 • lehátka a slunečník na hotelové pláži (dle dostupnosti)
 • promítání dokumentarního filmu o Sardínii
 • nadstandardní delegátská péče 55+ / náš delegát je stále s Vámi

 

PŘIOBJEDNEJTE SI TAKÉ:

 • cena pro první a druhou osobu mladší 55 let ve 2 lůžkovém pokoji, která necestuje s jinou osobou 55 let a více, odpovídá ceně za osobu 55+ v jednotlivých termínech s příplatkem 2 500,-Kč/pobyt/osoba
 • druhá osoba dítě (2-12,99 let) ve 2 lůžkovém pokoji nemá nárok na slevu z ceny
 • možnost si dokoupit plnou penzi s příplatkem 1 880,-Kč/osoba/7nocí
 • hotel disponuje omezeným počtem jednolůžkových pokojů, proto doporučujeme včasnou rezervaci
 • infant do 2 let života (0-1,99let) platí pouze za letištní taxy ve výši 990,-Kč, avšak cestuje bez nároku na hotelové lůžko a sedačku v letadle
 • cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu: 325,-Kč/osoba do 69 let, 775,-Kč/osoba od 70 let
 • doba pobytu každého klienta činí 7 nocí, doobjednání prodloužení pobytu je možné formou přiobjednání dalšího turnusu se slevou 1 000,-Kč/osoba
 • fakultativní výlety - aktuální nabídka a ceny na místě u delegáta
 • svoz z/na Letiště Václava Havla

 

Enter Air (ICAO kód společnosti: ENT) je největší polská charterová letecká společnost a druhá největší charterová letecká společnost v regionu střední a východní Evropy. Patří mezi nejlepší dopravce v regionu, což dokazují prestižní ceny, které každoročně získává.

Přejeme Vám pohodový let s Enter Air. Více info na www.enterair.pl.

 

Palubní zavazadla

Cestující si může vzít na palubu jedno zavazadlo. Váha tohoto příručního zavazadla nesmí přesáhnout 5 kg a součet jeho rozměrů nesmí přesáhnout 115 cm (např. 55x40x20 cm). Přepravce má právo zkontrolovat váhu a rozměry. Příruční zavazadla cestujícího nesmí obsahovat určité položky, jako např.zbraně, předměty s ostrými špičkami nebo hranami apod. Tekutiny a gely musí být v baleních do 100 ml. Bližší informace v přepravních podmínkách.

Cestující je oprávněn převážet zavazadlo uložené v nákladním prostoru, neboli odbavené zavazadlo. Tyto zavazadla mají formu kufrů nebo jiného vhodného balení zajišťujícího bezpečný převoz. Hmotnost odbaveného zavazadla musí vyhovovat limitu 20kg povolenému každému cestujícímu a nesmí být větší než 80 x 120 cm. Cestující, kteří cestují společně, mohou mít jedno zavazadlo, jehož hmotnost nepřesahuje 32 kg.

 

Letecká přeprava – obecné podmínky

Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Předběžné odletové časy jsou uvedeny na webových stránkách u jednotlivých destinací a jejich termínů. Platné časy odletu a příletu jsou uvedeny v pokynech na cestu.

Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení Vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.

Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i jen několik hodin před odletem. Cestovní kancelář tyto změny nemůže ovlivnit. V případech, kdy letecká společnost případnou změnu času oznámí, jsou všichni klienti informováni na kontaktech uvedených v cestovní smlouvě. Prosím mějte v den odletu a příletu zapnutý Váš mobilní telefon, aby bylo možné se s Vámi telefonicky spojit.

Letecká společnost odbavuje na základě jmenného seznamu zaslaného cestovní kanceláří. Odbaveni budete na základě předložení svého cestovního dokladu.

U leteckých zájezdů je první a poslední den určen k přepravě klientů do cílové destinace, nikoli k vlastní rekreaci.

 

Hotel  Horse Country Resort Congress & SPA 4* - 3*

Hotelový komplex s krásnou udržovanou zahradou, v bezprostřední blízkosti dlouhé pláže se zlatým pískem. Zážitek z pobytu v objetí ticha a přírody.

Hotel

čtyřhvězdičkový hotelový komplex s udržovanou zahradou se nachází u moře na západním pobřeží Sardinie, cca 5 km od městečka Arborea a cca 90 km od Cagliari. Umístění hotelu je v bezprostřední blízkosti dlouhé pláže se zlatým pískem obývané vzácným druhem plameňáků. Transfer do hotelu z letiště v Cagliari je cca 90 km. Vybavení hotelu: recepce s Wi-Fi, restaurace, pizzerie, bar, venkovní bazén se sluneční terasou s lehátky a slunečníky zdarma, parkoviště, wellness centrum (za poplatek) - vstup od 15 let věku, použití bazénů s thalasoterapií a relaxačním koutkem, sauna, turecké lázně.

Pokoje

hotel nabízí 2-4 lůžkové pokoje zařízené v tradičním sardenském stylu. Hotel nabízí pokoje i pro handicapované osoby. Naši klienti budou ubytováni ve 4* části hotelu. Jednolůžkové pokoje nedisponují balkónem, miniledničkou a mohou být umístěny ve 3* části hotelu. Vybavení pokoje: telefon, trezor (na pokoji nebo recepci za poplatek), minilednička, satelitní TV, klimatizace, koupelna s WC, fén, balkón nebo terasa.

Vybavení hotelu

hotel má recepci s WIiFi, restauraci, pizzerii, bar,  venkovní bazén se sluneční terasou s lehátky  zdarma, parkoviště, půjčovnu lodí,  jezdecké centrum na koních (projížďky na koních cca 20 euro/hodina), dětské hřiště, tenisový kurt (použití zdarma, půjčení raket a míčků za poplatek 8 euro), fotbalové hřiště, ping-pong, půjčovnu jízdních kol (za poplatek cca 10 euro/ půlden, cca 15 euro/celý den), Wellnes centrum za poplatek cca 15 euro/osoba/den, vstup od 15ti let věku, použití bazénů s talasoterapií a relaxačním koutkem, cca 25 euro/osoba/den  i s používáním sauny a tureckých lázní.

Pláž

krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do Thyrhénského moře je vzdálená cca 200 m. Slunečníky a lehátka jsou v ceně hotelu. Plážové osušky za poplatek. Na pláži je k dispozici bar. Možnost půjčení windsurfingu, kanoí (za poplatek).

Aktivity

půjčovna lodí, jezdecké centrum na koních (projížďky na koních za poplatek), tenisový kurt (použití zdarma, půjčení raket a míčků za poplatek), fotbalové hřiště, stolní tenis, půjčovna jízních kol (za poplatek).

 

 

Adresa hotelu Horse Country Resort Congress & SPA

Sede Legale Via S.Sonnino n.28
09125 Cagliari

 

Stránky hotelu v angličtině: www.horsecountry.it/en

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg 22.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg 26.jpg 27.jpg 28.jpg 29.jpg

Objednávkový formulář
: *
: *
: *
: *
:
:
:
: *
: *
: *
: *
:
: **
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné
** - Pro jiný počet osob kontaktujte pobočku