Madeira - Hotel Four Views Oásis 4* senioři55+ PODZIM

Four Views Oasis

 

Madeira v portugalštině znamená „Ostrov dřeva“, ale díky příznivé poloze s příjemným subtropickým podnebím se ostrovu přezdívá „Ostrov věčného jara“. Madeira se totiž nachází jižněji než Evropa na stejné zeměpisné šířce jako severní okraj africké Sahary, 1 000 km od portugalského pobřeží. Okolní hluboké vody Atlantického oceánu tlumí teplotní rozdíly mezi zimním a letním obdobím a výsledkem je věčné jaro. Ostrov je protkán důmyslnou pavučinou zavlažovacích kanálků vybudovaných otroky, je tu i nejvyšší útes v Evropě. Je toho tady, na trochu pozapomenutém kousku Evropy, k vidění opravdu dost. 

 CENA ZÁJEZDU MADEIRA 55+ ZAHRNUJE:

 • leteckou dopravu Praha - Funchal - Praha včetně všech poplatků  
 • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji ve 4* hotelu Four Views Oásis*
 • polopenzi formou bufetu bez nápojů 
 • transfer v místě pobytu: letiště – hotel – letiště

 

* změna hotelu vyhrazena

 

 NAVÍC K CENĚ ZÁJEZDU MADEIRA 55+ ZDARMA:

 • procházka s delegátem po okolí
 • přípitek na uvítanou
 • promítání dokumentárního snímku o Madeiře
 • nadstandardní delegátská péče 55+ / náš delegát je stále s Vámi

PŘIOBJEDNEJTE SI TAKÉ:

 • cena pro první a druhou osobu mladší 55 let ve 2 lůžkovém pokoji, která necestuje s jinou osobou 55 let a více, odpovídá ceně za osobu 55+ v jednotlivých termínech s příplatkem 2 500,-Kč/pobyt/osoba
 • druhá osoba dítě (2-12,99 let) ve 2 lůžkovém pokoji nemá nárok na slevu z ceny
 • nápojový balíček obsahuje 1 sklenici vína nebo piva nebo nealko nápoje nebo vody, sklenice zvoleného nápoje je řešena formou tzv. "bezedného nápoje", který je číšníkem neustále doplňován v průběhu celé večeře či oběda, cena 950,-Kč/osoba
 • příplatek za pokoj s přímým výhledem na moře 1 590,-Kč/osoba nelze poskytnout pro pokoje s přistýlkou
 • možnost dokoupení plné penze - příplatek 4 290,-Kč/osoba
 • hotel disponuje omezeným počtem jednolůžkových pokojů, proto doporučujeme včasnou rezervaci
 • infant do 2 let života (0-1,99let) platí pouze za letištní taxy ve výši 990,-Kč, avšak cestuje bez nároku na hotelové lůžko a sedačku v letadle
 • cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu: 325,-Kč/osoba do 69 let, 775,-Kč/osoba od 70 let
 • doba pobytu každého klienta činí 7 nocí, doobjednání prodloužení pobytu je možné formou přiobjednání dalšího turnusu se slevou 1 000,-Kč/osoba
 • fakultativní výlety - aktuální nabídka a ceny na místě u delegáta
 • svoz z/na Letiště Václava Havla

 

Na Madeiru v rámci programu Dovolená pro seniory létáme se společností SmartWings.

SmartWings používá letadla typu Boeing 737-700, Boeing 737-800 a Airbus A-320 a během letu nabízí občerstvení zdarma. SmartWings je obchodní značka letecké společnosti Travel Service, a.s. pro pravidelné lety se základnou v Praze.

 

Palubní zavazadla

Cestující si může vzít na palubu jedno zavazadlo. Váha tohoto příručního zavazadla nesmí přesáhnout 5 kg a součet jeho rozměrů nesmí přesáhnout 115 cm (např. 55x40x20 cm). Přepravce má právo zkontrolovat váhu a rozměry. Příruční zavazadla cestujícího nesmí obsahovat určité položky, jako např.zbraně, předměty s ostrými špičkami nebo hranami apod. Tekutiny a gely musí být v baleních do 100 ml. Bližší informace v přepravních podmínkách.

Cestující je oprávněn převážet zavazadlo uložené v nákladním prostoru, neboli odbavené zavazadlo. Tyto zavazadla mají formu kufrů nebo jiného vhodného balení zajišťujícího bezpečný převoz. Hmotnost odbaveného zavazadla musí vyhovovat limitu 15kg povolenému každému cestujícímu a nesmí být větší než 80 x 120 cm. Cestující, kteří cestují společně, mohou mít jedno zavazadlo, jehož hmotnost nepřesahuje 30 kg.

 

Letecká přeprava – obecné podmínky

Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Předběžné odletové časy jsou uvedeny na webových stránkách u jednotlivých destinací a jejich termínů. Platné časy odletu a příletu jsou uvedeny v pokynech na cestu.

Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení Vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.

Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i jen několik hodin před odletem. Cestovní kancelář tyto změny nemůže ovlivnit. V případech, kdy letecká společnost případnou změnu času oznámí, jsou všichni klienti informováni na kontaktech uvedených v cestovní smlouvě. Prosím mějte v den odletu a příletu zapnutý Váš mobilní telefon, aby bylo možné se s Vámi telefonicky spojit.

Letecká společnost odbavuje na základě jmenného seznamu zaslaného cestovní kanceláří. Odbaveni budete na základě předložení svého cestovního dokladu.

U leteckých zájezdů je první a poslední den určen k přepravě klientů do cílové destinace, nikoli k vlastní rekreaci.

 

Hotel Four Views Oásis 4*

Změna hotelu vyhrazena

Hotel se nachází v malebné vesničce Caniço nedaleko hlavního města Funchal. Leží ve svahu s úchvatným výhledem na Atlantický oceán a poskytuje vše, co potřebujete k příjemně strávené dovolené na ostrově Madeira. Hotel představuje ideální kombinaci komfortu a ohleduplnosti ke krajině a životnímu prostředí. Je také základnou pro turisty směřující na turistické výlety po proslulých stezkách podél místních levád.

 

Pokoje

kompletně zrenovované pokoje v hotelu Four Views Oásis jsou v teplých barvách, přičemž architekt se nechal inspirovat subtropickým prostředím Madeiry a modrým oceánem. Balkóny, které čelí oceánu, jsou skvělým místem pro pozorování lodí opouštějící Funchalský přístav. Vybavení pokoje: balkón s výhledem na moře (boční výhled), kabelová TV, trezor (za poplatek), minilednička, koupelna s WC, topení/klimatiuace, fén. 

Vybavení hotelu

hotel nabízí 224 pokojů, nonstop recepce, restaurace a bar, venkovní bazén se slanou vodou, vnitřní sladkovodní bazén, knihovna, posilovna (zdarma), SPA centrum (zdarma), kosmetické centrum (za poplatek), kadeřnictví (za poplatek) masáže (za poplatek).

 

Pláž

lávové jezírko u hotelu, přímý vstup do moře (po schůdkách) cca 100m od hotelu. Doporučujeme obuv do vody.

 

 

Adresa hotelu Four Views Oásis 4*

 

Praia Dos Reis Magos,
9125-024 Caniço
Ilha da Madeira, Portugalsko
 

Stránky hotelu v angličtině: http://www.fourviewshotels.com/?lang=en

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg

Objednávkový formulář
: *
: *
: *
: *
:
:
:
: *
: *
: *
: *
:
: **
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné
** - Pro jiný počet osob kontaktujte pobočku