Menorca - Club Hotel Aquamarina 3* senioři55+ PODZIM

club hotel aquamarina

 

Menorca, nejvýchodnější z Baleárských ostrovů, je místo přírodních a historických krás a zajímavostí. Menorca je známá jako nejčistší místo Španělska. Na pouhých 700 km2 zde naleznete panenskou přírodu, překrásné zátoky a zachovalou tradiční kulturu i gastronomii. I proto byl ostrov Menorca prohlášen v roce 1993 za biosférickou rezervaci UNESCO.

Menorca je ideálním místem pro odpočinek, protože skrývá v každé vesnici, v každém domě a každém centimetru svého pobřeží zdroj klidu a pozitivní energie.

 CENA ZÁJEZDU MENORCA 55+ ZAHRNUJE:

 • leteckou dopravu Praha - Mahón - Praha včetně všech poplatků 
 • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji ve 3* Club Hotelu Aquamarina*
 • polopenzi formou bufetu včetně vody a vína
 • transfer v místě pobytu: letiště – hotel – letiště

 

* změna hotelu vyhrazena

 

 NAVÍC K CENĚ ZÁJEZDU MENORCA 55+ ZDARMA:

 • procházka s delegátem po okolí
 • přípitek na uvítanou
 • promítání dokumentárního snímku o Menorce
 • nadstandardní delegátská péče zaměřená na potřeby klientů 55+

 

PŘIOBJEDNEJTE SI TAKÉ:

 • cena pro první a druhou osobu mladší 55 let ve 2 lůžkovém pokoji, která necestuje s jinou osobou 55 let a více, odpovídá ceně za osobu 55+ v jednotlivých termínech s příplatkem 2 500,-Kč/pobyt/osoba
 • druhá osoba dítě (2-12,99 let) ve 2 lůžkovém pokoji nemá nárok na slevu z ceny
 • infant do 2 let života (0-1,99let) platí pouze za letištní taxy ve výši 990,-Kč, avšak cestuje bez nároku na hotelové lůžko a sedačku v letadle
 • doba pobytu každého klienta činí 7 nocí, doobjednání prodloužení pobytu je možné formou přiobjednání dalšího turnusu se slevou 1 000,-Kč/osoba
 • cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu: 325,-Kč/osoba do 69 let, 775,-Kč/osoba od 70 let
 • fakultativní výlety - aktuální nabídka a ceny na místě u delegáta, orientační nabídka viz. výlety
 • svoz z/na Letiště Václava Havla

 

Zájezdy do destinací v rámci programu Dovolená pro seniory jsou (kromě určitých termínů) zajišťovány leteckou společností Enter Air.

Enter Air je největší charterová společnost v Polsku a druhá největší ve střední a východní Evropě. Tato společnost létá do nejpopulárnějších prázdninových letovisek v Evropě, Africe i Asii a přeprava je zajišťována letadly typu Boeing 737-400 a Boeing 737-800. Enter Air je držitelem certifikátu bezpečnosti a kvality v souladu s nejvyššími evropskými standardy.

 

Palubní zavazadla

Cestující si může vzít na palubu jedno zavazadlo. Váha tohoto příručního zavazadla nesmí přesáhnout 5 kg a součet jeho rozměrů nesmí přesáhnout 115 cm (např. 55x40x20 cm). Přepravce má právo zkontrolovat váhu a rozměry. Příruční zavazadla cestujícího nesmí obsahovat určité položky, jako např.zbraně, předměty s ostrými špičkami nebo hranami apod. Tekutiny a gely musí být v baleních do 100 ml. Bližší informace v přepravních podmínkách.

Cestující je oprávněn převážet zavazadlo uložené v nákladním prostoru, neboli odbavené zavazadlo. Tyto zavazadla mají formu kufrů nebo jiného vhodného balení zajišťujícího bezpečný převoz. Hmotnost odbaveného zavazadla musí vyhovovat limitu 20 kg povolenému každému cestujícímu a nesmí být větší než 80 x 120 cm. Cestující, kteří cestují společně, mohou mít jedno zavazadlo, jehož hmotnost nepřesahuje 32 kg.

 

Letecká přeprava – obecné podmínky

Letecká přeprava je zajišťována charterovými lety smluvních leteckých společností, příp. jejich pravidelnými linkami. Předběžné odletové časy jsou uvedeny na webových stránkách u jednotlivých destinací a jejich termínů. Platné časy odletu a příletu jsou uvedeny v pokynech na cestu.

Jednotlivá místa v letadle jsou přidělována cestujícím leteckou společností a CK bohužel nemůže předem zaručit přidělení Vámi preferovaného místa v letadle. Z tohoto důvodu doporučujeme dostavit se na letiště 2 hodiny před plánovaným odletem.

Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn, a to i jen několik hodin před odletem. Cestovní kancelář tyto změny nemůže ovlivnit. V případech, kdy letecká společnost případnou změnu času oznámí, jsou všichni klienti informováni na kontaktech uvedených v cestovní smlouvě. Prosím mějte v den odletu a příletu zapnutý Váš mobilní telefon, aby bylo možné se s Vámi telefonicky spojit.

Letecká společnost odbavuje na základě jmenného seznamu zaslaného cestovní kanceláří. Odbaveni budete na základě předložení svého cestovního dokladu.

U leteckých zájezdů je první a poslední den určen k přepravě klientů do cílové destinace, nikoli k vlastní rekreaci.

 

Club Hotel Aquamarina 3*

Hotelový komplex je situován na severu ostrova v jedinečném prostředí zátoky Arenal d’en Castell, je obklopen zelení a jen pár metrů od prostorné písečné pláže. Transfer z letiště v Mahónu do hotelu je cca 25 km.

Pokoje

všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a balkonem. Pokoje mají možnost až 2 přistýlek - patrová postel. Pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek. Vybavení pokoje: koupelna s WC, terasa/balkon, telefon, trezor (za poplatek) satelitní TV, topení/klimatizace, fén, minilednička.

Vybavení hotelu

hotelový komplex je zasazen do udržované zahrady a skládá se ze 2 budov, několika bazénů a sportovišť. Hotel nabízí krásné výhledy na záliv Arenal d´en Castell. V rámci areálu naleznete vybavení a servis: 523 pokojů, bar, restaurace, vstupní hala s recepcí, Wi-Fi (za poplatek), internetový koutek (u recepce za poplatek), úschovna zavazadel, 2 venkovní bazény pro dospělé s lehátky a slunečníky, bazén pro děti, fitness centrum, sportoviště: tenis, squash, volejbal, basketbal (za poplatek), obchod a minimarket

Pláž

písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo pod hotelem. Slunečníky a lehátka jsou na pláži za poplatek

 

Adresa hotelu Club Hotel Aquamarina 3*

Urbanización Arenal d´en Castell, Avenida de’s Passarell, s/n
07740 Mercadal
Illes Balears, Španělsko

 

Stránky hotelu v angličtině: www.clubhotelaguamarina.com/en/

 

 

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 2.jpg

Objednávkový formulář
: *
: *
: *
: *
:
:
:
: *
: *
: *
: *
:
: **
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné
** - Pro jiný počet osob kontaktujte pobočku