Menorca - Hotel Aparthotel Club Andria 3* senioři55+ PODZIM

Aparthotel CLub Andria

 

Menorca, nejvýchodnější z Baleárských ostrovů, je místo přírodních a historických krás a zajímavostí. Menorca je známá jako nejčistší místo Španělska. Na pouhých 700 km2 zde naleznete panenskou přírodu, překrásné zátoky a zachovalou tradiční kulturu i gastronomii. I proto byl ostrov Menorca prohlášen v roce 1993 za biosférickou rezervaci UNESCO.

Menorca je ideálním místem pro odpočinek, protože skrývá v každé vesnici, v každém domě a každém centimetru svého pobřeží zdroj klidu a pozitivní energie.

 CENA ZÁJEZDU MENORCA 55+ ZAHRNUJE:

 • leteckou dopravu Praha - Mahón - Praha včetně všech poplatků 
 • 7nocí ve dvoulůžkovém pokoji ve 3* Aparthotelu Club Andria*
 • polopenzi formou bufetu včetně vody a vína
 • transfer v místě pobytu: letiště – hotel – letiště

 

* změna hotelu vyhrazena

  

 NAVÍC K CENĚ ZÁJEZDU MENORCA 55+ ZDARMA:

 • přípitek na uvítanou
 • procházka po okolí s delegátem
 • promítání dokumentárního snímku o Menorce
 • nadstandardní delegátská péče 55+

 

PŘIOBJEDNEJTE SI TAKÉ:

 • cena pro první a druhou osobu mladší 55 let ve 2 lůžkovém pokoji, která necestuje s jinou osobou 55 let a více, odpovídá ceně za osobu 55+ v jednotlivých termínech s příplatkem 2 500,-Kč/pobyt/osoba
 • druhá osoba dítě (2-12,99 let) ve 2 lůžkovém pokoji nemá nárok na slevu z ceny
 • možné si dokoupit plnou penzi s příplatkem 1 880,-Kč/osoba/7 nocí
 • hotel disponuje omezeným počtem jednolůžkových pokojů, proto doporučujeme včasnou rezervaci
 • infant do 2 let života (0-1,99let) platí pouze za letištní taxy ve výši 990,-Kč, avšak cestuje bez nároku na hotelové lůžko a sedačku v letadle
 • cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu: 325,-Kč/osoba do 69 let, 775,-Kč/osoba od 70 let
 • doba pobytu každého klienta činí 7 nocí, doobjednání prodloužení pobytu je možné formou přiobjednání dalšího turnusu se slevou 1 000,-Kč/osoba
 • fakultativní výlety - aktuální nabídka a ceny na místě u delegáta, orientační nabídka viz. výlety
 • svoz z/na Letiště Václava Havla

 

Zájezdy do destinací v rámci programu Dovolená pro seniory jsou (kromě určitých termínů) zajišťovány leteckou společností Enter Air.

Enter Air je největší charterová společnost v Polsku a druhá největší ve střední a východní Evropě. Tato společnost létá do nejpopulárnějších prázdninových letovisek v Evropě, Africe i Asii a přeprava je zajišťována letadly typu Boeing 737-400 a Boeing 737-800. Enter Air je držitelem certifikátu bezpečnosti a kvality v souladu s nejvyššími evropskými standardy.

 

Palubní zavazadla

Cestující si může vzít na palubu jedno zavazadlo. Váha tohoto příručního zavazadla nesmí přesáhnout 5 kg a součet jeho rozměrů nesmí přesáhnout 115 cm (např. 55x40x20 cm). Přepravce má právo zkontrolovat váhu a rozměry. Příruční zavazadla cestujícího nesmí obsahovat určité položky, jako např.zbraně, předměty s ostrými špičkami nebo hranami apod. Tekutiny a gely musí být v baleních do 100 ml. Bližší informace v přepravních podmínkách.

Cestující je oprávněn převážet zavazadlo uložené v nákladním prostoru, neboli odbavené zavazadlo. Tyto zavazadla mají formu kufrů nebo jiného vhodného balení zajišťujícího bezpečný převoz. Hmotnost odbaveného zavazadla musí vyhovovat limitu 20 kg povolenému každému cestujícímu a nesmí být větší než 80 x 120 cm. Cestující, kteří cestují společně, mohou mít jedno zavazadlo, jehož hmotnost nepřesahuje 32 kg.

Aparthotel Club Andria 3*

Tříhvězdičkový aparthotel se nachází cca 200 metrů od písčité pláže Cala Santandria v klidné části ostrova. V okolí najdete několik obchůdků, restaurací a barů. Do historického městečka Ciutadella vzdáleného cca 2,5 km vás doveze autobusová linka, která staví 50 metrů od hotelu. V blízkém okolí hotelu se nachází několik pláží. Transfer z letiště v Mahonu je cca 50 km.

Pokoje

hotel svým klientům nabízí 2 až 3-lůžkové pokoje apartmánového typu s oddělenými ložnicemi, obývací částí s rozkládacím gaučem a vybaveným kuchyňským koutem. Vybavení pokoje: koupelna s WC, telefon, satelitní TV, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa.

Vybavení hotelu

hotel nabízí recepci, restaurace, bar, bar u bazénu, terasa na opalování s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, Wi-Fi v okolí recepce zdarma.

Aktivity

minigolf, animační program.

Pláž

aparthotel leží u jedné z nejkrásnějších pláží na západě ostrova. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 200 m od hotelu, lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

 

 

Adresa Aparthotelu Club Andria

 

Carrer des Rosinyol 3, 07769 Son Carrió
Menorca, Islas Baleares, Španělsko

 

Stránky hotelu ve španělštině: http://www.grupoandria.es/

vylety.jpg 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg

Objednávkový formulář
: *
: *
: *
: *
:
:
:
: *
: *
: *
: *
:
: **
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné
** - Pro jiný počet osob kontaktujte pobočku