O firmě

Eurovíkendy / O firmě

BCD Travel Czech Republic s.r.o.

Společnost BCD Travel Czech Republic s.r.o. převzala na základě smluvních ujednání o poskytování cestovních služeb zákazníků společnosti Condor CS, s.r.o., pobočky Brno a Praha. Zájem naši společností je nadále nabízet svým klientům široké portfolio cestovních služeb, poskytovaných na vysoké úrovni globální společnosti.

BCD Travel působí na českém trhu od roku 1997 a je celosvětově třetí, největší společností poskytující komplexní servis související se zajišťováním služebních cest. BCD Travel je pro cestující spolehlivým partnerem se špičkovým servisem a podporou, díky čemuž se mohou plně soustředit na cíl své cesty. Samozřejmostí je prodej zahraničních zájezdů, letenek, pronájem automobilů, cestovního pojištění, zajištění ubytování a víz. Pořádáme incentivní a golfové zájezdy do zahraničí pro skupiny i individuální cestující, které provozujeme pod značkou Golf Adventures www.golfadventures.cz . Nabízíme Eurovíkendy a dotované zájezdy pro seniory 55+.

Pro náročnější klientelu nabízíme exkluzivní zájezdy na Mauritius, Seychelské ostrovy, Maledivy nebo Madagaskar v síti exklusivních hotelů Constance, které leží na pobřeží Indického oceánu. V neposlední řadě zajišťujeme prodej zájezdů německých operátorů DERTOUR a Tui.

Součástí komplexní nabídky je i další portfolio našich služeb. V případě zájmu nás navštivte na pobočce nebo přímo kontaktujte. Rádi vám osobně poradíme a zajistíme vše potřebné.