Jižní Murcie - Puerto Juan Montiel SPA & Base Náutica 4* senioři55+ PODZIM

Puerto Juan Montiel SPA & Base Náutica

 

Poleťte s námi do nově vystavěného hotelu, který se může pyšnit zejména svou vynikající polohou u pláží Středozemního moře, poblíž plných obchůdků a promenád. Zároveň je v blízkostí přístavu Águilas, který se stává dočasným sídlem luxusních jachet a plachetnic.

 

CENA ZÁJEZDU JIŽNÍ MURCIE 55+ ZAHRNUJE:

 • leteckou dopravu Praha - San Javier - Praha  (cca 30 km od hotelu)
 • 7/8/12 nocí ve dvoulůžkovém pokoji ve 4* hotelu Peurto Juan Montiel SPA & Base Náutica*
 • polopenzi formou bufetu včetně vody a vína
 • transfer v místě pobytu: letiště – hotel – letiště

 

*  změna hotelu vyhrazena

 

NAVÍC K CENĚ ZÁJEZDU JIŽNÍ MURCIE 55+ ZDARMA:

 • přípitek na uvítanou
 • promítání dokumentárního snímku o regionu Murcia
 • procházka s delegátem po okolí
 • nadstandardní delegátská péče 55+ / náš delegát je stále s Vámi 


PŘIOBJEDNEJTE SI TAKÉ:

 • cena pro první a druhou osobu mladší 55 let ve 2 lůžkovém pokoji, která necestuje s jinou osobou 55 let a více, odpovídá ceně za osobu 55+ v jednotlivých termínech s příplatkem 2 500,-Kč/pobyt/osoba
 • druhá osoba dítě (2-12,99 let) ve 2 lůžkovém pokoji nemá nárok na slevu z ceny
 • možnost si přiobjednat plnou penzi za příplatek 2 790,-Kč/osoba/7nocí, 3 100,-Kč/osoba/8nocí
 • hotel disponuje omezeným počtem jednolůžkových pokojů, proto doporučujeme včasnou rezervaci
 • infant do 2 let života (0-1,99let) platí pouze za letištní taxy ve výši 990,-Kč, avšak cestuje bez nároku na hotelové lůžko a sedačku v letadle 
 • příplatek za pokoj s výhledem na moře/osoba, cena dle termínu
 • cestovní pojištění včetně připojištění storna zájezdu: 325,-Kč/osoba do 69 let, 775,-Kč/osoba od 70 let
 • doba pobytu každého klienta činí 7 nocí, doobjednání prodloužení pobytu je možné formou přiobjednání dalšího turnusu se slevou 1 000,-Kč/osoba
 • fakultativní výlety - aktuální nabídka a ceny na místě u delegáta
 • svoz z/na Letiště Václava Havla

 

Zájezdy do destinací v rámci programu Dovolená pro seniory jsou (kromě určitých termínů) zajišťovány leteckou společností Enter Air.

Enter Air je největší charterová společnost v Polsku a druhá největší ve střední a východní Evropě. Tato společnost létá do nejpopulárnějších prázdninových letovisek v Evropě, Africe i Asii a přeprava je zajišťována letadly typu Boeing 737-400 a Boeing 737-800. Enter Air je držitelem certifikátu bezpečnosti a kvality v souladu s nejvyššími evropskými standardy.

 

Palubní zavazadla

Cestující si může vzít na palubu jedno zavazadlo. Váha tohoto příručního zavazadla nesmí přesáhnout 5 kg a součet jeho rozměrů nesmí přesáhnout 115 cm (např. 55x40x20 cm). Přepravce má právo zkontrolovat váhu a rozměry. Příruční zavazadla cestujícího nesmí obsahovat určité položky, jako např.zbraně, předměty s ostrými špičkami nebo hranami apod. Tekutiny a gely musí být v baleních do 100 ml. Bližší informace v přepravních podmínkách.

Cestující je oprávněn převážet zavazadlo uložené v nákladním prostoru, neboli odbavené zavazadlo. Tyto zavazadla mají formu kufrů nebo jiného vhodného balení zajišťujícího bezpečný převoz. Hmotnost odbaveného zavazadla musí vyhovovat limitu 20 kg povolenému každému cestujícímu a nesmí být větší než 80 x 120 cm. Cestující, kteří cestují společně, mohou mít jedno zavazadlo, jehož hmotnost nepřesahuje 32 kg.

 

 

Hotel Puerto Juan Montiel SPA & Base Náutica 4* 

Změna hotelu vyhrazena

Tento nový 4hvězdičkový hotel je vhodný zejména pro ty, kteří chtějí nechat své tělo hýčkat a relaxovat. Hotelové SPA na ploše 1 000 m² nabízí vše, co Vaše tělo pro úplnou regeneraci vyžaduje – relaxační masáže, bahenní zábaly, sauny, bazény či různé zkrášlovací procedury.

 

Poloha

hotel je situován v těsné blízkosti písečné pláže, která společně s dalšími tvoří pás 28 km písečné promenády, poskytující ideální podmínky pro různé typy vodních radovánek. Pro příznivce přírodních pláží je k dispozici na výběr z desítek pláží, tudíž si zde každý přijde na své. Pláž u hotelu nabízí lehátka a slunečníky za poplatek.

 

Vybavení hotelu

hotel je nabízí 128 pokojů, venkovní bazén (otevřen cca od první poloviny čeran do konce září a nebo v závislosti na počasí), vniřní bazén, terasa na slunění s lehátky, restaurace, bar, recepce, Wi-Fi připojení (za poplatek), SPA (za poplatek): masáže, kosmetika, sauna, speciální regenerační balíčky.

 

Pokoje

hotel nabízí 2-3 lůžkové pokoje, které jsou komfortně vybaveny a svým uživatelům nabízí veškeré pohodlí. Výhledy z pokojů mohou být jak směrem k moři (za poplatek), tak i na hory či poklidný přístav. Vybavení pokoje: telefon, trezor (za poplatek), minilednička, TV, topení/klimatizace, koupelna s WC, fén.

 

 

Adresa hotelu Puerto Juan Montiel SPA & Base Náutica

Av. del Puerto Deportivo, 1
30880 Águilas, Murcia, Španělsko
 

Stránky hotelu v angličtině: http://www.hotelpuertojuanmontiel.com/en/

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg 22.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg 26.jpg 27.jpg 28.jpg 29.jpg 30.jpg 31.jpg 32.jpg 33.jpg 34.jpg 35.jpg 36.jpg 37.jpg 38.jpg 39.jpg 40.jpg

Objednávkový formulář
: *
: *
: *
: *
:
:
:
: *
: *
: *
: *
:
: **
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné
** - Pro jiný počet osob kontaktujte pobočku