Eurovíkend Valencie

Valencie - Hotel Beatriz Rey Don Jaime 4*

Eurovíkend Valencie

 

cena zahrnuje:

  • letenku Praha - Valencie - Praha včetně všech letištních poplatků
  • transfery letiště - hotel - letiště
  • 3 noci v uvedeném hotelu se snídaní
  • česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů
  • procházka centrem Valencie s českým průvodcem zdarma
  • povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

 

fakultativní služby:

  • panoramatický okruh Valencií s českým průvodcem                                     950,- Kč

     (minimální počet zájemců pro realizaci: 15)

 

Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy.

 

Program zájezdu:

1.den

přílet do Valencie, transfer do hotelu. Dopoledne individuální volno nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu Valencií s českým průvodcem (exteriéry Město umění a vědy, přístav a pláže Las Arenas, zahrady Turia, park Cabecera, Bioparc, kongresové centrum, fotbalový stadion Mestalla, býčí aréna, historické centrum Valencie, muzeum Fallero, Hedvábný trh, institut současného umění Ivam.). Odpoledne individuální volno, informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu.

2. den

po snídani informativní schůzka. Dopoledne individuální volno nebo možnost procházky historickým centrem Valencie se zaměřením na památky a zajímavosti španělské kuchyně s českým průvocem v ceně zájezdu. Necháme se okouzlit specialitami Mercado Central, náměstím Plaza de Mercado, uličkami v okolí paláce La Lonja a také bary v blízkosti uličky Caballeros. Neopomeneme hlavní památky historické části Valencie, překrásnou katedrálu La Seu, věž Miqueleta, valencijskou radnici a mnohé další. Odpoledne individuální program, možnost návštěvy Oceánografického parku.

3 .den

po snídani individuální program.

4. den

po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno nebo možnost fakultativního výletu do vinařské oblasti Requeny s českým průvodcem. Odpoledne transfer na letiště a večer odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

 

 
Valencie - objevte krásy tohoto španělského města – katedrála se zvonicí Miguelete, secesní Tržnice, Muzeum výtvarného umění (El Greco, Murillo, Van Dyck, Goya, Sorolla), Město vědy a umění s největším oceánografickým parkem v Evropě, planetáriem a interaktivním muzeem vědy, pláže El Cabaňal a La Malvarossa s širokou promenádou a řadou restaurací, kde můžete ochutnat valencijskou paellu.

 

Hotel Beatriz Rey Don Jaime ****

hotel s výbornou polohou je nejlepší volbou pro ty, kteří při návštěvě Valencie hledají kulturu, pláže, odpočinek. Nachází se v srdci města v docházkové vzdálenosti od „Oceanografico“, „Centra umění a vědy“ a hned vedle nádherných Turia zahrad a "Palau de la Música". Hotel disponuje 319 pokoji s koupelnou vybavenou fénem, klimatizací, WiFi, satelitní TV, minibarem a trezorem.
V hotelu také naleznete venkovní střešní bazén, saunu, kavárnu, restauraci.

Valencie pokoj.jpg Valencie hotel.jpg 2013-20-11-16-33-09-1024-768-0-shutterstock_86852.jpg 2013-20-11-16-33-55-1024-768-0-img_2115.jpg 2013-26-09-15-04-02-1024-768-0-1355732520IMG_2096.jpg 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg

Objednávkový formulář
: *
: *
: *
: *
:
:
:
: *
: *
: *
: *
:
: **
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné
** - Pro jiný počet osob kontaktujte pobočku